Господарите обсъдиха на кръгла маса бъдещето на Зоополицията

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.10.2015 19:24
60
0

Преди няколко дни се проведе кръгла маса за бъдещето на Зоополицията в България, на която организатори бяхме и ние от Господари на ефира. На събитието дойдоха представители на Европейския парламент, българските институции и природозащитните организации.

 

В търсене на най-добрата формула за организация на новата структура, подобни срещи ще продължат да се случват периодично не само в София, но и в цялата страна.

 

Ние ще следим работата на Зоополицията отблизо и ще ви информираме, както за действията, така и за бездействията им.

 

Вижте още: 

 

ЗООПОЛИЦИЯТА Е НУЖНА 

 

НАСИЛИЕ НАД ЖИВОТНИ 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.