Преди няколко дни се проведе кръгла маса за бъдещето на Зоополицията в България, на която организатори бяхме и ние от Господари на ефира. На събитието дойдоха представители на Европейския парламент, българските институции и природозащитните организации.
В търсене на най-добрата формула за организация на новата структура, подобни срещи ще продължат да се случват периодично не само в София, но и в цялата страна.
Ние ще следим работата на Зоополицията отблизо и ще ви информираме, както за действията, така и за бездействията им.
Вижте още:
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!