Градът, в който е забранено да си лош (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.06.2019 7:03
66
0

Кметът на малкото италианско градче Лудзара е въвел необичайни мерки срещу злобата в интернет: забранил я е с декрет, пише DW.

 

 

""

 

 

Нарушителите се наказват с четене на книги и театрални постановки.

 

 

Вижте във видеото повече за града, в който е забранено да си лош. 

 

 

Източник: DW.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.