Кметът на малкото италианско градче Лудзара е въвел необичайни мерки срещу злобата в интернет: забранил я е с декрет, пише DW.

Нарушителите се наказват с четене на книги и театрални постановки.
Вижте във видеото повече за града, в който е забранено да си лош.
Източник: DW.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!