Най-добрият български тенисист Григор Димитров победи петия в световната ранглиста Доминик Тийм с 6:3, 6:2, предаде Клуб Z. Така нашенецът се класира на четвъртфинал на Мастърса в Париж.
Следващият съперник на Димитров е 23-годишният чилиец Кристиан Гарин, който се справи с Жереми Шарди - 6:7(4), 6:4, 7:6(6). Кръг по-рано французинът елиминира Данийл Медведев.

Досега двамата не са играли един срещу друг.
Надпреварата в Париж е последната от серията Мастърс 1000, като до края на сезона остава финалният турнир на най-добрите осем за годината. Той ще се състои в Лондон.
Източник: Клуб Z

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!