Григор Димитров се раздели с треньора си

Григор Димитров се раздели с треньора си

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.05.2019 9:22
88
0

Григор Димитров се раздели с треньора си Дани Валверду, съобщава Dir.bg

 

 

Новината обяви самият тенисист в социалните мрежи.

 

 

""

 

 

 

"След вчерашния ми мач седнахме с треньора ми от дълго време Дани Валверду. След три страхотни години пътищата ни ще се разделят. Имахме знакови моменти в кариерите си заедно и невероятни моменти на корта. Искам да благодаря на Дани за всичко, което направи за мен и му желая единствено всичко най-хубаво в бъдещите му начинания", написа Димитров.

 

 

КУЛТОВ ВЪПРОС КЪМ ГРИГОР ДИМИТРОВ ЗА МАША И ДРУГИТЕ МУ ПРИЯТЕЛКИ (ВИДЕО)

 

 

Върхът в съвместната работа на Валверду и Димитров дойде през 2017-а, когато българинът спечели финалния Мастърс в Лондон.

 

 

ТРЕНЬОРЪТ, КОЙТО МРАЗИ ЛИЧНИЯ ЖИВОТ НА ГРИГОР ДИМИТРОВ (ВИДЕО)

 

 

В последвалата година и половина обаче Гришо бележи голям спад в резултатите и световната ранглиста.

 

 

Източник: Dir.bg

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.