Григор Димитров ще играе за България на турнира ATP (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.11.2019 8:40
60
0

Григор Димитров ще играе за България на турнира ATP Cup. В официалната си пресконференция след края на сезона Григор сподели новината пред събралите се журналисти, че той ще бъде играещ капитан на отбора на България.

 

 

„С нетърпение чакам да играя в ATP Cup. Ще бъда играещ капитан, което ме прави много радостен и с нетърпение очаквам да започна тази подготовка. Надявам се, че всички в отбора и младите момчета биха дошли с мен да се включат и да сме едни от първите, които играем за България“, заяви Гришо, цитиран от "Дарик".
 

 

""

 

 

"По време на престоя си в България ще говоря с момчетата и ще разбера, каква им е програмата и подготовката за новия сезон", допълни още Димитров.

 

ГРИГОР ДИМИТРОВ ПОБЕДИ ПОЛЯК И СЕ КЛАСИРА ЗА 1/8-ФИНАЛИТЕ НА US OPEN (ВИДЕО)

 

Той обаче обяви също така, че няма да играе за България за Купа "Дейвис". По-късно днес в Хасково Димитров ще изнесе открит урок за децата от родния си град. През 2019-а Димитров трябваше да се справя с първата по-сериозна контузия в кариерата си, което доведе до срив в класирането му и достигане до №78 в ранглистата. Въпреки това обаче той успя постепенно да възстанови позицията си в топ 20.

 

АНДРЕ АГАСИ: НАЙ-ДОБРИТЕ ГОДИНИ НА ГРИГОР ДИМИТРОВ ПРЕДСТОЯТ

 

 

""

 

 

Един от най-новите турнири в професионалния календар на мъжкия тенис ще се проведе от 3 до 12 януари в Бризбейн, Сидни и Пърт. В турнира ще участват 24 отбора от също толкова страни, като турнирът ще е точно преди началото на Откритото първенство на Австралия.

 



Източник: Дарик

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.