Хванаха шофьор с 4,17 промила алкохол във Враца (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.06.2019 10:55
52
0

33-годишен мъж от Враца шофирал автомобил с 4,17 промила алкохол. Полицията спряла мъжа за проверка вчера, съобщиха от ОДМВР-Враца, цитирани от "Фокус". 

 

 

""

 



Пробата за алкохол се оказала положителна - 4,17 промила. Мъжът е задържан. 
 

 

Преди дни започна акция на полицията за нарушения на пътя в цялата страна. Сред приоритетите е контролът на водачи, употребили алкохол и наркотични вещества.

 

 

Източник: Фокус

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.