33-годишен мъж от Враца шофирал автомобил с 4,17 промила алкохол. Полицията спряла мъжа за проверка вчера, съобщиха от ОДМВР-Враца, цитирани от "Фокус".

Пробата за алкохол се оказала положителна - 4,17 промила. Мъжът е задържан.
Преди дни започна акция на полицията за нарушения на пътя в цялата страна. Сред приоритетите е контролът на водачи, употребили алкохол и наркотични вещества.
Източник: Фокус
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!