Имало е хора в офис сградата при стрелбата в София снощи (снимки)

Имало е хора в офис сградата при стрелбата в София снощи (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.10.2018 7:30
56
0

Няма пострадали при стрелбата по офис на ул. "Бойчо войвода" в столичния квартал "Яворов" снощи. В сградата все още е имало хора, които са работили.

 

 

 

Сигналът е подаден малко след 20 ч., а на място са изпратени няколко полицейски екипа. Все още не е ясно с какво оръжие е стреляно. До момента извършителят не е заловен. В офиса има 4-5 частни фирми.

""

 

Дупки от куршуми обаче се виждат в паркиран отпред автомобил и във вратата.

""

""

 

Още е отцепена част от периметъра до блоковете срещу офиса. Предполага се, че е стреляно откъм междублоковата градинка. Над входа на офиса има камери, а снощи е разпитан и охранителят.

""

 

Източник: dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.