Институции нехаят за животно в беда

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.01.2015 17:40
62
0

 

Живеем в държава с население над 6 милиона и безброй институции и няма кой да спаси една котка. Това доказа репортерът ни Влади Василев. След обаждане на телефон 112 и една пълна обиколка на всички телефони, към които ни препратиха, проблемът остана нерешен. Очаквайте продължение!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.