Да разберем какво се случи с бедстващото коте на дървото, което ви показахме в петък. Взе ли някой присърце проблема или котето все още си седи на дървото?
Институции нехаят за животно в беда - 1
Да разберем какво се случи с бедстващото коте на дървото, което ви показахме в петък. Взе ли някой присърце проблема или котето все още си седи на дървото?
Институции нехаят за животно в беда - 1
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!