Поредното си сериозно признание в кариерата получи Ивет Лалова, пише Dir.bg.
Българската спринтьорка бе избрана за "Атлет на Балканите" сред дамите. Това се случи по време на деветата Гала на Асоциацията на балканските атлетически федерации (АБАФ) в Сърбия.
Този сезон Лалова завърши седма на 200 метра на Световното първенство в Доха и спечели две балкански титли на 100 и 200 метра в Правец.
Родната спортистка печели приз за номер 1 на Балканите за втори път след 2011 година.
При мъжете първи е Амел Тука от Босна и Херцеговина, който е сребърен медалист на 800 м от Световното в Доха.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!