Ветеринари от Бостън извадиха 19 биберона-залъгалки от стомаха на булдог, съобщава CBS News.
Стопаните завели кучето във ветеринарна клиника за преглед, защото спряло да се храни.
СЛАДКО БЕБЕ СЕ ЗАЛИВА ОТ СМЯХ ЗАРАДИ КУЧЕ, КОЕТО ЯДЕ ПУКАНКИ (ВИДЕО)

РЕТРИВЪР ЯДЕ ВАРЕНА ЦАРЕВИЦА (ВИДЕО)
Всичко започнало през април, когато семейство Уелесли забелязали, че тяхното 3-годишно куче на име Морти повръща и не се чувства добре след хранене. Първоначално ветеринарите изписали на любимеца лекарства, но това не помогнало.

Един ден Морти спрял изобщо да се храни и това наложило да го приемат във ветеринарна клиника. По-сериозният преглед и рентгеновата снимка разкрили, че стомахът на Мортимър е пълен с биберони. Вероятно той ги е взимал от двете деца на семейството от месеци.

Ветеринарите извадили бибероните без да правят операция на Мортимър. Той вече се е възстановва у дома.
Източник: CBS News
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!