Контрольорка посяга в градския транспорт в София на възрастен мъж, който се опитва да глоби. Валидността на неговата карта е изтекла.
Видеото е заснето от гражданин, който се вози в превозното средство. Кадрите са качени във Фейсбук групата Забелязано в София.
Смятате ли, че такова поведение е допустимо?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!