Рано тази сутрин автокран се запали пред румънското посолство в София. Пострадали няма. Пожарът е изгасен за около 15 минути.
Сигналът за инцидента е получен около 6:30 сутринта във вторник. Пламъците са тръгнали от кабината и по неофициални данни е станало късо съединение в електрониката.
Движението в района е усложнено.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!