Кран се запали пред румънското посолство в София, движението е затруднено

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.03.2017 9:36
135
0

Рано тази сутрин автокран се запали пред румънското посолство в София. Пострадали няма. Пожарът е изгасен за около 15 минути.


Сигналът за инцидента е получен около 6:30 сутринта във вторник. Пламъците са тръгнали от кабината и по неофициални данни е станало късо съединение в електрониката.


Движението в района е усложнено.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.