Куче нощува затворено в кола на ул. "Искър" в София. За това сигнализираха граждани в групата "Забелязано в София".

"За пореден път ставам свидетел как това мило кученце е оставено да нощува в колата. Причината не ми е ясна, но със сигурност мястото му не е там", пише гневна жена, станала свидетел на ужасното отношение към животното.
.jpg)
Не е ясно кой е собственикът на кучето и на автомобила с пловдивска регистрация.
Източник: Забелязано в София
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!