Куче нощува, затворено в кола в София (снимки)

Куче нощува, затворено в кола в София (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.06.2019 9:45
55
0

Куче нощува затворено в кола на ул. "Искър" в София. За това сигнализираха граждани в групата "Забелязано в София". 

 

 

""

 

 

"За пореден път ставам свидетел как това мило кученце е оставено да нощува в колата. Причината не ми е ясна, но със сигурност мястото му не е там", пише гневна жена, станала свидетел на ужасното отношение към животното.

 

 

""

 

Не е ясно кой е собственикът на кучето и на автомобила с пловдивска регистрация. 

 

 

Източник: Забелязано в София

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.