Лейди Гага за пореден път изнесе цял спектакъл при появата си на червения килим на тазгодишния благотворителен бал Мет Гала в Лос Анджелис, съобщава BBC.
Тя дойде на звездното събитие в обемна рокля, която придържаха няколко от придружаващите я асистенти. След като позира артистично пред папараците, певицата съблече огромната рокля, а под нея се показа по-малка, черна рокля. Гага избра да държи черен чадър като аксесоар към тоалета.
.jpg)
Последва второ събличане, след което изпълнителката на „Shallow“ остана по дълга впита рокля в цикламен цвят с тънки презрамки. Изненадващо за всички Гага съблече и този тоалет, който разкри черното й бельо и прозрачният й чорапогащник. Певицата заложи и на високи черни боти, за да завърши визията си.
.jpg)
Благотворителният бал на Мет Гала се провежда за 71-ва поредна година и се смята за едно от най-големите модни събития в света. Събитието е известно със своя изключителен списък от гости, скъпите си билети и с екстравагантните си дрехи, базирани на различна тема всяка година.
.jpg)
Тази година тази тема беше „Camp: Notes on Fashion“, вдъхновена от есето на американския писател и политически активист Сюзън Сонтаг от 1964 г., „Notes on Camp“. Тоалетите тази година се отличаваха с ирония, хумор, пародия, театралност, ярки цветове и преувеличени линии.
Източник: BBC.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!