Маги Халваджиян при Тото: Българите нямаме самочувствие. Това заяви продуцентът по време на гостуването си в подкаста на Тото. Тото допълни, че у нас масово хората обичат да надигат глас за малките проблеми, но не коментират големите. Може би защото си мислят, че не са достатъчно големи за тях.
Цялото участие на Джуди и Маги Халваджиян при Тото гледайте тук:
Джуди и Маги Халваджиян при Тото: Кой свали “Господари на ефира”? (видео)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!