Мъж хвърли дете от мост в Габрово и заплаши да се самоубие

Мъж хвърли дете от мост в Габрово и заплаши да се самоубие

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2019 9:19
58
0

Мъж хвърли дете от мост в Габрово и заплаши да се самоубие. Това съобщиха от ОДМВР-Габрово, цитирани от "Фокус". 

 


Не е ясно какви са мотивите му и какво е състоянието на детето. На място има полицаи, които са спрели мъжа да скочи.

 

Там е и приятелката му, която вероятно е майка на детето. Kъм момента текат процесуално-следствени действия на място и се работи по случая.

 

Очаквайте подробности! 
 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.