Мъж разпали дебат в мрежата, след като върна сметката на персонала в ресторант с преправена сума заради лошото обслужване, четем в Indy.
Вайръл видеото в мрежата TikTok показва как въоръжен с химикалка, човекът дописва сметката от ресторанта като изважда дължимата сума и оставя равностойност от 0 долара. В титрите четем: "Сгрешена поръчка, безкрайно чакане, груби келнерки, толкова е тъжно!"

От пръв поглед се разбира, че въпросният клиент се е пошегувал, тъй като всички знаем, че няма вариант да си тръгнеш без да платиш сметката, освен незаконно, но това ни най-малко не попречи на куриозното видео да стигне над милион гледания и да повлече сериозна редица коментари по случая.
Мъж стана за смях, след като се оплака, че на сметка от €4100 му бил поискан и бакшиш (снимка)
"Като бивша келнерка това тук ме натъжава. Винаги оставям бакшиш на служителите, дори ако има проблем. Хора сме все пак", четем в коментарите.
"Не мисля, че бакшишите трябва да се основават на обслужването на келнера, но това тук е смешно", допълни друг.
"А Вие казахте ли нещо на сервитьорките за сбърканата поръчка? Дадохте ли им възможност да се поправят? Дали пък не са в намален състав? Пълен ли беше ресторантът?"
Клиент стъписа персонала на ресторант със 70-кратно по-голям бакшиш от сметката си
В отговор на коментарите той пише:
"Половината от хората тук схванаха шегата, а другата половина вече ме мразят."
Източник: Indy
Видео: TikTok
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!