Видео от магазин в Бургас показва как млад мъжи пълни сака си с четири бутилки много скъпа ракия от магазин.

На записа от охранителните камери в търговския обект в квартал "Зорница" се вижда как младежът си тръгва, без да плати, пише flagman.bg.
.jpg)
От ръководството разпространиха видео и снимки с молба към читателите, ако разпознаят крадеца, да сигнализират до магазин "Фреско".
Кражбата е извършена на 4-ти юни в 07:20 ч. сутринта, уточниха отттам. Мъжът е взел бутилки ракия, всяка от която струва около 20 лева.
Източник: flagman.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!