Мъж падна на релсите на метрото в Буенос Айрес, докато си зяпа в телефона (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.11.2019 13:53
70
0

Мъж от Буенос Айрес падна на релсите на метрото, докато си цъка на телефона. Улисан в екрана на устройството, човекът не забелязва как стига до ръба на перона и пада. Инцидентът е заснет от охранителните камери в метрото, съобщава SBS News. 

 

МЛАДО МОМИЧЕ ПАДНА НА РЕЛСИТЕ НА МЕТРОТО В МАДРИД, ДОКАТО ЗЯПА В ТЕЛЕФОНА СИ (ВИДЕО)

 

 

""

 

 

МЪЖ БЛЪСКА БЕЗ ПРИЧИНА МЛАДА ЖЕНА В МЕТРОТО В БРУКЛИН (ВИДЕО)

 

 

За щастие няколко души  се притичват на помощ на мъжа и бързо го издърпват обратно. Няколко минути след това пристига и мотрисата.

 

 

""

 

 

На място пристигнал и спешен екип, който оказал помощ на мъжа. На записа се вижда, че още преди да падне на реслите, мъжът е с шина на крака. 

 

 

 

Източник: SBS News

 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.