Мъж се представи за купувач и задигна ферари за 2 млн. евро

Мъж се представи за купувач и задигна ферари за 2 млн. евро

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.05.2019 8:29
69
0

Ферари за над 2 милиона евро издирва германската полиция. Мъж, представил се за купувач, го взел за пробно шофиране и не го върнал, съобщава Dir.bg.

 

 

Мъжът отговорил на обява за продажбата на червено "Ферари 288 GTO" с първа регистрация от 1985 г. Той отишъл на предварително уговорена среща в Дюселдорф. Продавачът и потенциалният купувач се качили в автомобила за пробно шофиране. Когато продавачът слязъл от автомобила, за да отстъпи шофьорското място, другият мъж натиснал педала за газта и бързо ускорил.

 

 

 

""

 

 

Полицията не е успяла да намери автомобила и призова, ако някой го види, да даде информация.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.