Мъж влезе с моторна резачка в ресторант заради силна музика

Мъж влезе с моторна резачка в ресторант заради силна музика

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.11.2019 12:37
72
0

Мъж от петричко село влезе в ресторант с моторна резачка и заплаши музикантите, тъй като бил подразнен от силна музика, съобщи NOVA.

 

Това се е случило в понеделник около 1.30 часа.

 

В отговор, мъжът решил да покаже, че може да създаде повече шум. Той взел резачката и влязъл в заведението. Там отправил заплаха към музикантите, а след това закачил и скъсал панталона на собственика на реторанта с веригата на уреда.

 

 

На виновния е наложено административно наказание да плати глоба в размер на 100 лева. Решението е взето от Районен съд – Петрич.

 



Източник: NOVA

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.