Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали, пише LadBible.
Двамата са плавали с лодка в коеана и са били напълно откъснати от цивилизацията. Те са били доста предпазливи и са избрали най-добрата част от месеца за приключението си. Открити са на 400 километра от мястото, откъдето са тръгнали.
80-годишен мъж заживя в града след 30-годишно изгнание на самотен остров (снимки)
Livae Nanjikana и Junior Qoloni са моряците от Соломоновите острови, тръгнаха да пътуват до остров New Georgia, но GPS системата им ги остави загубени в открито море.
Те планирали да минат покрай западния бряг на островите Вела Лавела и Гизо, за да им помогнат да се ориентират. Изгубили са се, въпреки че и двамата са пътували преди и са опитни моряци.
Соломоновото море е много непредсказуемо и това се оказва неприятна изненада за двойката.

Източник и видео: LadBible
Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!