Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.10.2021 9:12
133
0

Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали, пише LadBible.

Двамата са плавали с лодка в коеана и са били напълно откъснати от цивилизацията. Те са били доста предпазливи и са избрали най-добрата част от месеца за приключението си. Открити са на 400 километра от мястото, откъдето са тръгнали.

80-годишен мъж заживя в града след 30-годишно изгнание на самотен остров (снимки)

Livae Nanjikana и Junior Qoloni са моряците от Соломоновите острови, тръгнаха да пътуват до остров New Georgia, но GPS системата им ги остави загубени в открито море.

Те планирали да минат покрай западния бряг на островите Вела Лавела и Гизо, за да им помогнат да се ориентират. Изгубили са се, въпреки че и двамата са пътували преди и са опитни моряци.

Соломоновото море е много непредсказуемо и това се оказва неприятна изненада за двойката.

Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали

Източник и видео: LadBible

Мъжe се изгубиха в морето за 29 дни, а после казаха, че добре са си починали

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.