Мерцедес отнесе патрулка и рани двама полицаи в Сандански

Мерцедес отнесе патрулка и рани двама полицаи в Сандански

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.05.2019 10:04
86
0

Двама полицаи пострадаха, след като лек автомобил Мерцедес се заби в патрулка в Сандански.

 

Инцидентът е станал около 10 часа тази сутрин на ул. "Първи май", съобщи Dir.bg.

 

По първоначална информация, зад волана е бил зъболекар от Сандански, който живее и работи в София. Той не спрял на знак "стоп" и ударил патрулката, в която пътували двамата униформени. От удара полицейската кола се забила в къща.

 

Пострадалите са откарани в местната болница.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.