Момче е в болница, съученик му заби химикалка в лицето

Момче е в болница, съученик му заби химикалка в лицето

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.10.2018 10:12
87
0

16-годишен възпитаник на столично училище е транспортиран в болница, след като него съученик му забил химикалка в лицето, съобщиха от пресцентъра на МВР.

 

Сигналът за поредния случай на брутална агресия в учебно заведение е подаден малко преди 10 часа. По първоначални данни двама 16-годишни ученици се скарали, при което единият забил химикалка в скулата на другия.

 

Пострадалото момче е транспортирано в болнично заведение. Уведомени са родителите на двамата. На място има криминалисти, инспектори от Детска педагогическа стая, които изясняват обстоятелствата около инцидента.

 

От МВР не съобщават в кое столично училище е станала кървавата разправия.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.