16-годишен възпитаник на столично училище е транспортиран в болница, след като него съученик му забил химикалка в лицето, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Сигналът за поредния случай на брутална агресия в учебно заведение е подаден малко преди 10 часа. По първоначални данни двама 16-годишни ученици се скарали, при което единият забил химикалка в скулата на другия.
Пострадалото момче е транспортирано в болнично заведение. Уведомени са родителите на двамата. На място има криминалисти, инспектори от Детска педагогическа стая, които изясняват обстоятелствата около инцидента.
От МВР не съобщават в кое столично училище е станала кървавата разправия.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!