Мощен джип се заби в стълб на тротоар на бул. „Черни връх“ в София. Инцидентът е станал до кръстовището при търговския център, близо до пешеходна пътека и светофар в посока Околовръстен път, научаваме от bTV. Кадри са публикувани във фейсбук групата „Катастрофи в София“.
Не е ясна причината за инцидента, но за да събори стълб, със сигурност автомобилът е бил управляван със скорост над допустимата в участъка. Надяваме се в района да не е имало пешеходци.
Докога ще бъдем свидетели на подобни инциденти по пътищата у нас. Колко още хора трябва да загинат, колко още семейства трябва да скърбят за близките си. Уважаеми дами и господа, мощните коли не ви правят безсмъртни! И не, да шофирате със сто километра в час в града не е геройство!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!