Напрежение на протест на "Възраждане" пред Столична община, предава bTV.
Активисти на партията отново се опитват да свалят украинското знаме, което е на балкон на сградата.

Полицаи ги обградиха и не позволиха засега това да се случи.
„Възраждане” свали украинското знаме от сградата на Столична община (видео)
По-късно те преместиха пред Президентството.
Пространството пред триъгълника на властта е блокирано, което създава затруднение по булевардите "Дондуков" и "Цар Освободител".
На 5 май депутати от партията с помощта на вишка свалиха украинското знаме от сградата на Столичната община, но беше поставено ново.
Привърженици на "Възраждане" протестираха и пред Народното събрание тази вечер с искане оставката на правителството.
Източник и видео: bTV
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!