Абсурден инцидент във Варна - две незрящи жени пропаднаха в дупка на тротоар, дълбока над един метър, пише Dir.bg.
На мястото е имало изкоп, направен за поставяне на пътен знак. Никой обаче не се е сетил да го обезопаси.
Дупката е заровена веднага след случилото се.
В района на инцидента има няколко блока, в които живеят хора с увредено зрение. Някои от тях работят в близко предприятие.
От общината казаха, че ще се търси отговорност от изпълнителя на проекта.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!