Тарикатите на пътя никнат като гъби и всеки ден виждаме нови и нови нарушители.
Днес се запознаваме с човек, който не се чувства неудобно да кара в насрещното. Той е заснет от Лъчезар Николов, който публикува видеото във Фейсбук групата "Забелязано в София".
По време на разговора тарикатът най-спокойно твърди, че си е платил, за да кара в насрещното.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!