Нов тарикат на пътя: платил си, за да кара в насрещното

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.11.2018 14:29
65
0

Тарикатите на пътя никнат като гъби и всеки ден виждаме нови и нови нарушители.

 

 

 

Днес се запознаваме с човек, който не се чувства неудобно да кара в насрещното. Той е заснет от Лъчезар Николов, който публикува видеото във Фейсбук групата "Забелязано в София".

 

 

По време на разговора тарикатът най-спокойно твърди, че си е платил, за да кара в насрещното.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.