ОЧАКВАЙТЕ: СКЛАДЪТ ЗА ХРАНИ С ИЗТЕКЪЛ СРОК НА ГОДНОСТ ПРОДЪЛЖАВА ДА РАБОТИ?!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.06.2018 11:08
134
0

Преди две седмици, след подаден сигнал от „Господари на ефира”, бе проведена акция на Прокуратурата, Полицията и Агенцията по храните в склада на фирма ЕТ“Елис-Елисавета Захариева” във Велико Търново.  Тогава бяха открити и иззети големи количества продукти с изтекъл срок на годност.

 

 

След тази проверка, екипът на „Господарите” получи информация, че дейността на фирмата продължава и отново се продават стоки с изтекъл срок на годност.

 

Това провокира повторна проверка на същия този склад.

 

 

Не пропускайте да видите новите разкрития и резултатите от проверката, тази вечер в  „Господари на ефира”, от 23:00ч, по NOVA.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.