Току що излята бетонна плоча на строеж в кв. "Дианабад" пропадна заедно с кофража. За това сигнализират във фейсбук групата "Зелен Дианабад".

Инцидентът се е случил в рамките на строителна площадка на ул. "Св.Пимен Зографски" и ул. "Н.Габровски" преди дни.

"Пропаднала е голяма част от плочата, която е новоизлята. В момента тази част се разчиства и вероятно се подготвя подновяването на кофража и изливането ѝ наново. Моля сезирайте необходимите компетентни органи да проследят този процес, тъй като проблемът изглежда сериозен и разчитаме, че строителството ще бъде стабилно и безопасно за нас като съседи и за бъдещите обитатели", пише в публикацията.

ДЕЦА СЕ РАЗХОЖДАТ НА ПОКРИВА НА СТРОЕЖ В СОФИЯ (ВИДЕО)
За опасното пропадане на новоизлятата стоманобетонова плоча на новия строеж са подадени сигнали и в Столична община.

Част от жителите на столичния квартал "Дианабад" протестираха преди две седмици срещу застрояването в района.
Източник: Зелен Дианабад
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!