Огромна бетонна плоча пропадна на строеж в "Дианабад" (снимки)

Огромна бетонна плоча пропадна на строеж в "Дианабад" (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.06.2019 13:34
108
0

Току що излята бетонна плоча на строеж в кв. "Дианабад" пропадна заедно с кофража. За това сигнализират във фейсбук групата "Зелен Дианабад". 

 

 

""

 

 

Инцидентът се е случил в рамките на строителна площадка на ул. "Св.Пимен Зографски" и ул. "Н.Габровски" преди дни.

 

 

ЖЕЛЯЗО УДАРИ ЖЕНА В ГЛАВАТА БЛИЗО ДО ОПАСЕН СТРОЕЖ, ПРЕДИ 3 ДНИ ПРИЗОВАХМЕ СТРОИТЕЛЯ ДА ГО ОБЕЗОПАСИ (ВИДЕО)

 

 

""

 

 

"Пропаднала е голяма част от плочата, която е новоизлята. В момента тази част се разчиства и вероятно се подготвя подновяването на кофража и изливането ѝ наново. Моля сезирайте необходимите компетентни органи да проследят този процес, тъй като проблемът изглежда сериозен и разчитаме, че строителството ще бъде стабилно и безопасно за нас като съседи и за бъдещите обитатели", пише в публикацията.

 

 

""

 

 

ДЕЦА СЕ РАЗХОЖДАТ НА ПОКРИВА НА СТРОЕЖ В СОФИЯ (ВИДЕО)

 

 

За опасното пропадане на новоизлятата стоманобетонова плоча на новия строеж са подадени сигнали и в Столична община. 

 

""

 

Част от жителите на столичния квартал "Дианабад" протестираха преди две седмици срещу застрояването в района. 

 

 

Източник: Зелен Дианабад

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.