Открито е издирваното от полицията в София дете, съобщи NOVA.
Столичната полиция издирва изчезнало дете
Столичното Осмо РУ съобщи по-рано днес, че издирва 9-годишно дете, което е в неизвестност от около 18:00 часа на 16 февруари. За последно момчето било забелязано в центъра на село Кривина, съобщават от СДВР.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!