Отнеха бебето от пияните ромки, които го разхождаха полуголо (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.11.2018 16:23
61
0

Бебето, разхождано полуголо от две пияни ромки из София в ранните сутрешни часове, е отнето от тях. Това съобщи авторът на скандалния запис, който ни сигнализира по-рано.

 

Младият мъж е забелязал двете жени около 7 ч. сутринта. По-възрастната от тях държала пеленачето с едната си ръка, а в другата носела бутилка алкохол. Когато по-младата, която твърди, че е майка на детето, го взима от придружителката си, на записа се вижда, че то е облечено само с блузка, а крачетата му са боси и посинели от студ.

 

 

"Само 5 часа след публикацията, детето вече е в болница. Отнето е от тези жени и е стабилизирано", написа авторът в профила си във Фейсбук.

 

Мъжът изказа благодарности за бързата реакция на "Господари на ефира" , на институциите, Бърза помощ, както и на хилядите потребители, които споделиха видеоклипа.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.