Отрязаха 50-годишните дървета на цяла улица във Вършец. За това сигнализираха граждани във Фейсбук.

"Местната управа от ГЕРБ и кметът еднолично реши, че 50 годишни дървета пречат за разширяването на вътрешна учличка в малкия курортен град, прочул се като зелен SPA център. Е, явно, зеленото е само на кинга, а някои решават ей така, едни големи ясенови дървета да отидат в близък до управляващите цех за обработка на дървесина...", пише в публикацията.

Местните са притеснени, че без причина се съсипва зелената система на града.

Източник: Фейсбук
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!