Отрязаха 50-годишните дървета на цяла улица във Вършец (снимки)

Отрязаха 50-годишните дървета на цяла улица във Вършец (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.06.2019 12:56
50
0

Отрязаха 50-годишните дървета на цяла улица във Вършец. За това сигнализираха граждани във Фейсбук

 

 

""

 

 

"Местната управа от ГЕРБ и кметът еднолично реши, че 50 годишни дървета пречат за разширяването на вътрешна учличка в малкия курортен град, прочул се като зелен SPA център.  Е, явно, зеленото е само на кинга, а някои решават ей така, едни големи ясенови дървета да отидат в близък до управляващите цех за обработка на дървесина...", пише в публикацията.

 

 

""

 

 

Местните са притеснени, че без причина се съсипва зелената система на града. 

 

 

""

 

Източник: Фейсбук

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.