Пациент нападна лекари от Спешна помощ в Гоце Делчев

Пациент нападна лекари от Спешна помощ в Гоце Делчев

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.05.2019 13:14
83
0

Пациент е нападнал екип на Спешна помощ в Гоце Делчев, съобщава „Фокус“.

 

 

Директорът на Центъра за спешна помощ в Благоевград д-р Красиир Михайлов уточни, че екипът е отишъл на повикване за пациент, който се е намирал на обществено място. Медиците са обслужили пациента, настанили го в линейката и по време на транспортирането му към болница, станал агресивен.

 

 

""

 

 

Мъжът дори счупил стъклото на линейката.

 

ЕДВА ТРИ ЕКИПА НА СПЕШНА ПОМОЩ ДЕЙСТВАТ ПО ЮЖНОТО ЧЕРНОМОРИЕ (ВИДЕО)

 

 

Медиците не са пострадали и нямат травми, но са много стресирани и уплашени. „Възможно е пациентът да е употребил наркотично вещество“, допълни д-р Михайлов. Мъжът впоследствие е транспортиран в Психиатрията в Благоевград.
 

 

 

ЛЕКАР ОТ СПЕШНА ПОМОЩ - ВЪРШЕЦ ГОНИ ЖЕНА С ОТВОРЕНА РАНА ОТ СПЕШЕН КАБИНЕТ

 

 

За случая са уведомени МВР и Министерство на здравеопазването.

 

 

Източник: Фокус

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.