Видео в социалните медии, което показва ожесточен бой между шофьори на кръстовище в София предизвика много коментари.
Случката се разиграва на бул. „Сливница” и ул. „Опълченска”. На кадрите се вижда как трима мъже се бият по средата на пътното платно. Единият от участниците в мелето държи палка и напада с нея.
Не е ясно кой е започнал конфликта, нито каква е причината за него.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!