Пак агресия: Шофьори се биха на оживено кръстовище (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
31.10.2018 11:48
80
0

Видео в социалните медии, което показва ожесточен бой между шофьори на кръстовище в София предизвика много коментари. 

 
Случката се разиграва на бул. „Сливница” и ул. „Опълченска”. На кадрите се вижда как трима мъже се бият по средата на пътното платно. Единият от участниците в мелето държи палка и напада с нея. 


 
Не е ясно кой е започнал конфликта, нито каква е причината за него.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.