Паника в метрото в София след хвърлена димка под мотриса

Паника в метрото в София след хвърлена димка под мотриса

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.06.2019 11:27
62
0

Хвърлена димка под последния вагон на спряла мотриса на метростанция "Сердика" е предизвикала смут и страх сред хората. За инцидента потвърдиха от МВР и добавиха, че няма щети по метровлака. 

 

 

НОВА МЕТРОСТАНЦИЯ В СОФИЯ ПРОТЕЧЕ (СНИМКИ)

 

 

""

 



"Движението също не е спирано и метрото върви нормално. Извършват се действия, за да се установи кой е причинил инцидента", допълниха от МВР, цитирани от Dir.bg.     

 

 

САМО В GOSPODARI.COM: FACEBOЙКО ОБЕЩА МЕТРО ДО БАНКЯ

 



На станцията за минути са пристигнали екипи на полицията, Бърза помощ и пожарната.

 

 

""
 

 

"Най-вероятно това е дело на деца. Случаят се изяснява", коментира  директорът на столичния "Метрополитен" Стоян Братоев.    

 

 

Източник: Dir.bg.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.