Първата електро-магистрала в Германия (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.05.2019 10:40
99
0

Част от една от най-натоварените магистрали в Германия вече е електрифицирана, пише DW.

 

 

""

 

 

По аутобана камиони се движат на ток по контактната мрежа. Скоро в експлоатация ще бъдат пуснати още две отсечки - в Северна и в Южна Германия.

 

 

""

 

 

Източник: DW.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.