Част от една от най-натоварените магистрали в Германия вече е електрифицирана, пише DW.

По аутобана камиони се движат на ток по контактната мрежа. Скоро в експлоатация ще бъдат пуснати още две отсечки - в Северна и в Южна Германия.
.jpg)
Източник: DW.
Част от една от най-натоварените магистрали в Германия вече е електрифицирана, пише DW.

По аутобана камиони се движат на ток по контактната мрежа. Скоро в експлоатация ще бъдат пуснати още две отсечки - в Северна и в Южна Германия.
.jpg)
Източник: DW.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!