Пътник бе нападнат с нож във влака София-Бургас

Пътник бе нападнат с нож във влака София-Бургас

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.07.2019 6:59
41
0

Mъж е бил нападнат с нож снощи във влака София – Бургас, пише Сега.

 

Сигналът е бил подаден малко преди полунощ на тел 112 от 31-годишен мъж.

 

Полицията е спряла влака в района на Елин Пелин и е задържала 47-годишен мъж. 

 

Пострадалият е откаран в „Пирогов” с порезни рани по ръцете, след което е изписан.

 

Заради полицейската проверка влакът е престоял 2 часа в района на Елин Пелин.

 

 

 

Източник: Сега

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.