63-годишен пиян английски турист се е удавил в района на мостика в Морската градина в Бургас, съобщиха от ОДМВР в града, цитирани от "Дарик".
МЪЖ СЕ УДАВИ ПРЕД ОЧИТЕ НА ДЕСЕТКИ В СТАРА ЗАГОРА
.jpg)
Англичанинът след употреба на алкохол, скочил от плочата, намираща се до моста, с цел да плува до брега, но се удавил в морето.
12-ГОДИШНО ДЕТЕ СЕ УДАВИ В РЕКА ВИТ, ЗАБРАНЕНА ЗА КЪПАНЕ

Тялото на мъжа е извадено от водата и откарано за аутопсия. Работата по случая продължава от Първо Районно управление – Бургас.
Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!