Пиян англичанин се удави, след като скочи от мостика в Бургас

Пиян англичанин се удави, след като скочи от мостика в Бургас

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.07.2019 7:08
84
0

63-годишен пиян английски турист се е удавил в района на мостика в Морската градина в Бургас, съобщиха от ОДМВР в града, цитирани от "Дарик".
 

 

МЪЖ СЕ УДАВИ ПРЕД ОЧИТЕ НА ДЕСЕТКИ В СТАРА ЗАГОРА

 

 

 

""

 

 

Англичанинът след употреба на алкохол, скочил от плочата, намираща се до моста, с цел да плува до брега, но се удавил в морето.

 

 

12-ГОДИШНО ДЕТЕ СЕ УДАВИ В РЕКА ВИТ, ЗАБРАНЕНА ЗА КЪПАНЕ

 

 

""



Тялото на мъжа е извадено от водата и откарано за аутопсия. Работата по случая продължава от Първо Районно управление – Бургас.

 

 

Източник: Дарик

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.