Интересно видео от протестите в Перник през последните дни предизвика бурни реакции у хората в социалната мрежа Фейсбук.
"В Перник полицаи демонстрират уважението си и подкрепата към протестиращите", това написа човекът, който го публикува, а на самия клип се вижда как полицаите свалят каските си и се ръкуват с протестиращите.
Хората от протеста викат "Българи, юнаци" и "Сърце, душа за България".
Много хора подкрепиха с коментари, постъпката им, а според други ще бъдат наказани. Какво мислите вие, скъпи пиятели?
.jpg)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!