Скъпи приятели, ние в Господари на ефира отдавна обръщаме внимание на нехуманното отношение към животни.
За съжаление държавните институции изобщо не намират това за смущаващо.
Вижте поредния потресаващ случай! Предупреждаваме, че в следващите кадри има насилие и жестокост. По-чувствителните от вас да не гледат!!!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!