Поредна човешка жестокост - свиреп бой с кучета

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.02.2015 20:07
170
0

 

Скъпи приятели, ние в Господари на ефира отдавна обръщаме внимание на нехуманното отношение към животни.

За съжаление държавните институции изобщо не намират това за смущаващо.

Вижте поредния потресаващ случай! Предупреждаваме, че в следващите кадри има насилие и жестокост. По-чувствителните от вас да не гледат!!!

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.