Шофьор блъсна 15-годишно момиче в Хасково и избяга

Шофьор блъсна 15-годишно момиче в Хасково и избяга

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
08.05.2019 11:35
70
0

В Хасково шофьор блъсна 15-годишно момиче, а след това избяга, съобщи Фокус.

 

 

Инцидентът е станал в 08.00 часа на булевард „Васил Левски“ с участието на лек автомобил „Фолксваген“. Той е шофиран от 34-годишен жител на с. Подкрепа.

 

Мъжът не е съобразил скоростта си на мокър асфалт, не е успял да спре навреме колата и с предната ѝ част е ударил пресичащата от ляво на дясно по посока на движението 15-годишна пешеходка от село Караманци. След удара, водачът не е уведомил органите на МВР и е напуснал местопроизшествието.

 

 

Пострадалото момиче е прегледано в болницата, където е установено, че е с хематоми в областта на краката, освободена за домашно лечение.

 

 

Източник: Фокус

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.