В Хасково шофьор блъсна 15-годишно момиче, а след това избяга, съобщи Фокус.
Инцидентът е станал в 08.00 часа на булевард „Васил Левски“ с участието на лек автомобил „Фолксваген“. Той е шофиран от 34-годишен жител на с. Подкрепа.
Мъжът не е съобразил скоростта си на мокър асфалт, не е успял да спре навреме колата и с предната ѝ част е ударил пресичащата от ляво на дясно по посока на движението 15-годишна пешеходка от село Караманци. След удара, водачът не е уведомил органите на МВР и е напуснал местопроизшествието.
Пострадалото момиче е прегледано в болницата, където е установено, че е с хематоми в областта на краката, освободена за домашно лечение.
Източник: Фокус
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!