Шофьор изхърля старите си гуми в зелени площи в квартал "Младост" в София (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.12.2019 12:31
50
0

Шофьор изхвърля старите си гуми в зелени площи в столичния квартал "Младост" 4, в района на "Източен парк". 

 

 

Затова сигнализира във Фейсбук възмутена жителка на квартала и публикува видео от наглото нарушение. По думите ѝ на това място вече се е образувало незаконно сметище от изхвърлени стари гуми и строителни отпадъци. 

 

 

НОВО НЕЗАКОННО СМЕТИЩЕ В СОФИЯ, ВСЕ ПО-БЛИЗО ДО ЦЕНТЪРА

 

Жителите на квартала се надяват сигналът да стигне до компетентните органи, които да се самосезират и да предотвратят това безобразие, а нарушителите да понесат санкция, за да не превърнат района в сметище.

 

Източник: Фейсбук

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.