Шофьор изхвърля старите си гуми в зелени площи в столичния квартал "Младост" 4, в района на "Източен парк".
Затова сигнализира във Фейсбук възмутена жителка на квартала и публикува видео от наглото нарушение. По думите ѝ на това място вече се е образувало незаконно сметище от изхвърлени стари гуми и строителни отпадъци.
НОВО НЕЗАКОННО СМЕТИЩЕ В СОФИЯ, ВСЕ ПО-БЛИЗО ДО ЦЕНТЪРА
Жителите на квартала се надяват сигналът да стигне до компетентните органи, които да се самосезират и да предотвратят това безобразие, а нарушителите да понесат санкция, за да не превърнат района в сметище.
Източник: Фейсбук
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!