Шофьорка събори стълб в Пловдив и си тръгна (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.06.2019 7:25
72
0

Шофьорка се заби в стълб за улично осветление в Стария град на Пловдив. Инцидентът е станал на улица „Княз Церетелев“, съобщава Traffic News.

 

 

""

 

 

Запис от охранителна камера показва как водачката в опит да паркира неправилно на тротоара, се е забива в стълба. 

 

 

""

 

“За щастие стълбът не е паднал върху хора от града или туристи, които редовно минават по тази улица на Стария град”, разказаха живущите в района.

 

 

СПРЯХА БЕЗРАЗБОРНОТО ПАРКИРАНЕ ПО ЕДНО ОТ ТЕПЕТАТА НА ПЛОВДИВ

 

 

Съоръжението се е подпряло на оградата на къща в съседство, като е потрошило няколко керемиди. 

 

 

""

 

 

УЖАСЯВАЩО ПАРКИРАНЕ С МНОГО ПОРАЖЕНИЯ (ВИДЕО)

 

 

След удара водачката оглежда автомобила, оставя го неправилно паркиран, като препречва част от пътя и си тръгва. 

 

 

Източник: Traffic News

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.