Шофьорка се заби в стълб за улично осветление в Стария град на Пловдив. Инцидентът е станал на улица „Княз Церетелев“, съобщава Traffic News.

Запис от охранителна камера показва как водачката в опит да паркира неправилно на тротоара, се е забива в стълба.

“За щастие стълбът не е паднал върху хора от града или туристи, които редовно минават по тази улица на Стария град”, разказаха живущите в района.
СПРЯХА БЕЗРАЗБОРНОТО ПАРКИРАНЕ ПО ЕДНО ОТ ТЕПЕТАТА НА ПЛОВДИВ
Съоръжението се е подпряло на оградата на къща в съседство, като е потрошило няколко керемиди.

УЖАСЯВАЩО ПАРКИРАНЕ С МНОГО ПОРАЖЕНИЯ (ВИДЕО)
След удара водачката оглежда автомобила, оставя го неправилно паркиран, като препречва част от пътя и си тръгва.
Източник: Traffic News
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!