Освен хората, нужда от помощ имат и животните. При това най-често страданията им са плод на злонамерено отношение към тях от страна на човека.
В повечето случаи тези деяния остават ненаказани, тъй като липсва отговорен орган.
Нека разберем дали и кога ще се направи нещо по този въпрос.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!