Ще имаме ли зоополиция

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.02.2015 20:04
55
0

 

Освен хората, нужда от помощ имат и животните. При това най-често страданията им са плод на злонамерено отношение към тях от страна на човека.

В повечето случаи тези деяния остават ненаказани, тъй като липсва отговорен орган.

Нека разберем дали и кога ще се направи нещо по този въпрос. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.