Софиянци отново дишат мръсен въздух в пъти над нормата

Софиянци отново дишат мръсен въздух в пъти над нормата

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.10.2019 13:33
60
0

Днес замърсяването на въздуха в столицата е в пъти над нормата, това можете да видите на сайта airsofia.info.

 

Ситуацията в жилищния квартал „Младост 2“ е най-тежка , тъй като стойностите там са превишени близо 5 пъти, а в „Хладилника“,  „Дружба“, „Павлово“, „Овча купел“ и „Надежда“ съдържанието на фини прахови частици също е осезаемо.

 

""

 

От Столична община съветват гражданите да използват градски транспорт и гарантират за допълнително почистване на улиците.

 

 

Източник:airsofia.info

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.