Софиянци, това река ли е или кенеф?

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.06.2018 8:29
107
0

Софийските реки са превърнати в плаващи сметища. Ако мислите, че преувеличаваме, вижте видеото за р. Суходолска, заснето вчера край надлез „Надежда“ и публикувано във Фейсбук.

 

Записът показва как малката софийска река влачи всевъзможни боклуци във всички цветове след вчерашните дъждове в столицата.

 

Част от коментиралите под видеото винят за мизерията ромската махала „Факултето“, покрай която тече реката, преди да стигне кв. "Надежда".

 

Други отбелязват, че не само циганите хвърлят боклука си така и шарената река е всеобща заслуга.

 

""

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.