Спасители с кучета търсят жена, изчезнала край Драгоман

Спасители с кучета търсят жена, изчезнала край Драгоман

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.07.2019 7:43
66
0

Жена, изчезнала край Драгоман, се издирва от екипи на Главна дирекция "Пожарната безопасност и защита на населението" и спасители от Планинската спасителна служба с две кучета, пише Dir.bg.

 

Става дума за 50-годишна жена, която се е изгубила вчера в гориста местност край града. 

 

Снощи в 21 часа е изпратен сигнал в Планинската спасителна служба с молба техни екипи да се включат в издирването.

 

До момента няма информация жената да е открита. 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.