Жена, изчезнала край Драгоман, се издирва от екипи на Главна дирекция "Пожарната безопасност и защита на населението" и спасители от Планинската спасителна служба с две кучета, пише Dir.bg.
Става дума за 50-годишна жена, която се е изгубила вчера в гориста местност край града.
Снощи в 21 часа е изпратен сигнал в Планинската спасителна служба с молба техни екипи да се включат в издирването.
До момента няма информация жената да е открита.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!