Тази вечер в „Господари на ефира“ ще видим Сашо Диков във вечната си роля на един виден плейбои и водещ, който се размечтава при вида на хубава жена. Ще продължим с извинението на Валери Симеонов, но представено през погледа на "Господарите“. Ще видим нашия – „Уж” Валери Симеонов, който бе част от вота на недоверие, но не си издаде властта. Репортажът на Ева Веселинова ще продължи темата за удвоената цена на автобусните билети по линията София-Пловдив и имаме ли вече нов превозвач? Накрая ще пропуснем в галоп с вятъра и прогнозата за оранжев кон на Емо Чолаков.
Още от Новини
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!